Mgr. Martin Ječmínek je certifikovaný makléř, realitní zprostředkovatel, poskytující svým klientům komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu, a to již od roku 2012. S ohledem na maximální snahu poskytovat tyto služby na opravdu profesionální úrovni, s plnou znalostí všech detailů dotčených nemovitostí, ale rovněž i dodržení osobního přístupu ke každé zakázce, je teritoriální působnost omezena na Prahu a nejbližší okolí. 

Služby realitního zprostředkovatele jsou nabízeny jak v případech nákupu a prodeje nemovitostí, tak rovněž u pronájmu či jejich správy. Jak bylo uvedeno výše, základní realitní zprostředkování je poskytováno vždy a důsledně při osobní znalosti nabízené nemovitosti, v případech vyhledávání vhodných nemovitostí pak s plným pochopením potřeb a představ zájemců o nákup, resp. pronájem.

S přijetím nového zákona o realitním zprostředkování jsou spojena velká očekávání o zkvalitnění poskytování těchto služeb. Je však naprosto jasné, že tento zákon určuje "pouze" základní pravidla, kterými se zprostředkovatelé musí řídit. Vždy však zůstane něco "navíc", co v zákoně být napsáno z logiky nemůže a co by mělo být cílem poskytování jakýchkoliv služeb obecně - tedy nikoliv jednorázové poskytnutí služby se sporným výsledkem, ale spokojený klient, který se rád vrací a úroveň servisu, který obdržel, společně s přístupem zprostředkovatele, může upřímně doporučit dále.